Služby

Servisní služby

Našim zákazníkům nabízíme mimo jiné vysoce kvalitní a časově efektivní záruční i pozáruční servis zařízení, jak z oblasti Svařování plastů, tak Technologie horkého vzduchu.

Naše servisní pracoviště je certifikováno pro opravy a údržbu zařízení společností HERZ GmbH, DOHLE ExtrusionTechnik GmbH, BAK Thermoplastic welding technology AG a LEISTER.

Servisní služby nabízíme v několika úrovních, a to konkrétně prostřednictvím servisního centra v Praze, případně pomocí servisních organizací našich dodavatelů.


Doručování zboží

Je realizované v rámci celé České a Slovenské republiky přepravními společnostmi, u kterých je možné sledovat stav zásilky na internetu. U svařovacích automatů a extruderů je doručování zajištěno jedním z obchodních zástupců naší společnosti a je spojeno s důkladným proškolením zákazníka v oblasti ovládání, údržby a bezpečnosti práce konkrétního zařízení.

V případě skladem drženého zboží je přeprava zajištěna do 48hodin od potvrzené objednávky.


Školení

V rámci podpory prodeje poskytujeme odborné školení pro naše zákazníky, které je možno realizovat v sídle naši společnosti nebo u zákazníka.

Od roku 2015 naše společnost taktéž akredituje odborné vzdělávací programy, skrze které budeme schopni nabízet firmám i jednotlivcům pravidelná, tematická školení.


Testovaní

V našich prostorách či v laboratořích výrobce lze provést testy svařitelnosti materiálů.


Konzultace a technická podpora

Pro naše zákazníky nabízíme možnost využít našich dlouholetých zkušeností a informací z oboru při hledání optimálního řešení nejen z hlediska technických parametrů ale i ceny.


Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.