O společnostech HERZ, BAK a DOHLE

Firma HERZ GmbH technologie pro plasty a horký vzduch je výrobcem i vývojovým střediskem přístrojů a jejich příslušenství pro termoplasty a jejich zpracování. Rovněž se zabývá prostředky pro výrobní procesy, využívající horký vzduch. Více jak 40 let jsou její pracovníci připraveni v mnoha zemích Evropy pomoci zákazníkům jak radou, tak svým zkušenostmi.

Firma BAK-AG je se sídlem ve Švýcarském Kernsu hlavním partnerem společnosti HERZ. Její výrobní činnost se soustředí na ruční svařovací zařízení. Společnosti pracují se stejnou organizační i standartovou strukturou a její kvalitou avšak s historických a obchodních důvodů si nesou oddělené názvy a soustředí se na své zákazníky, kteří je pod zavedenými značkami v různých zemích světa znají.

Třetím partnerem co do výroby se týče je společnost DOHLE Extruzní technika, která jakož to společná akvizice obou dříve zmiňovaných společností se soustředí na vývoj a výrobu extruzních zařízení pro světový trh. Značka DOHLE je známá po celém světě především pro své kvalitní a zároveň dostupné výrobky.

HERZ GmbH výrobní závody se nachází v malebném Rakouském Schónbergu a společně se střediskem vývoje Dohle v Německém Neuwidu. BAK-AG Všechny tři společnosti působí na více než 50 místech světa. Dovolují si užívat a plně prezentovat své výrobky pod ochranou známkou: Made In Central Europe Germany, Austria, Switzerland.

Obchodním, výzkumným a servisním partnerem pro trh České a Slovenské republiky je společnost Mercanta CE a.s.


Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.