Informace o zpracování osobních údajů

1. Totožnost a kontaktní údaje správce

1.1. Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Mercanta CE a.s., se sídlem Vršní 1036/28, 182 00 Praha 8 - Kobylisy, IČ: 28537521, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, vložka B.15098 na území České republiky (dále jen „správce“).

1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: e-mail info@mercanta.cz, telefon +420 284 689 868.

2. Právní základ zpracování osobních údajů

2.1. Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

3. Účel zpracování osobních údajů

3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je realizace obchodních případů, cenových nabídek, vystavování faktur, či zpracování faktur přijatých s údajem o fyzické osobě, případně o právnické osobě.

3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému nebo individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

4. Doba uložení osobních údajů

4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je zákonem daná minimální lhůta, poté do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

5. Další příjemci osobních údajů

5.1. Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje, a to ani do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci, případně osobní údaje přeprodávat.

6. Práva subjektu údajů

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.3. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce splnit.


Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.